KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Emaljmålning 12189063
nr 1218 9063
Emaljmålning
1950-tal, Oidentifierad konstnär. Signerad, 57x88
Kondition: slitage, skador, böjd plåt
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:41:59
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)